W nadchodzącym semestrze planujemy organizację dwóch ważnych konferencji oraz jednych warsztatów. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tych wydarzeń.

1 marca na Uniwersytecie Kultury Fizycznej i Sportu odbędzie się konferencja „Płynąć po zdrowie” poświęcona pływaniu terapeutycznemu. Spotkanie jest doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat możliwości wykorzystania tego sportu w leczeniu niektórych schorzeń.

W dniach 6-7 maja zorganizowane zostaną warsztaty z zakresu pierwszej pomocy przy kontuzjach sportowych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w jaki sposób postępować, jeżeli w trakcie uprawiania sportu dojdzie do urazu. Właściwie udzielona pierwsza pomoc przynosi ulgę poszkodowanemu, a jednocześnie ułatwia późniejsze leczenie i przyśpiesza powrót do pełnej formy. Warsztaty odbędą się w godzinach popołudniowych i potrwają łącznie około 6 godzin. 10 czerwca na naszej uczelni odbędzie się kolejna konferencja z cyklu „Suplementacja w sporcie”. Tym razem poruszymy temat kreatyny. Kreatyna uznawana jest za najskuteczniejszy suplement na zwiększenie siły i masy mięśniowej, dlatego stosuje ją wielu sportowców. W trakcie spotkania dokładnie omówimy jej działanie oraz zasady suplementacji kreatyną.

Tak jak zawsze, wstęp na konferencje jest wolny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc. Udział w warsztatach z pierwszej pomocy przy urazach również jest bezpłatny, jednak ze względu na zajęcia praktyczne, obowiązuje limit uczestników. Zachęcamy do rezerwacji miejsc.

Kontakt

Uniwersytet Kultury Fizycznej i Sportu

  • Warszawa ul.Morska 329
  • Email:biuro@ukfis.pl
  • Telefon: +48 951 603 6035