Studia podyplomowe to propozycja dla wszystkich absolwentów studiów magisterskich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Aktualnie umożliwiamy kształcenie na pięciu kierunkach.

Studia podyplomowe z zakresu Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym to kierunek, którego celem jest przygotowanie nauczycieli wychowania fizycznego do prowadzenia zajęć z zakresu gimnastyki korekcyjnej. Studenci uczą się, w jaki sposób pracować z dziećmi i młodzieżą z wadami postawy ciała.

Drugi z proponowanych kierunków to Trener personalny. To kierunek, który ma na celu przygotować studenta do pracy z klientami indywidualnymi, w charakterze trenera personalnego. W trakcie studiów można zyskać wiedzę na temat zasad pracy z osobami w różnym wieku, o różnym stanie zdrowia i sprawności fizycznej.

Trzeci kierunek studiów podyplomowych to Żywienie i suplementacja w sporcie. To propozycja dla tych, którzy chcieliby przygotować się do profesjonalnego poradnictwa w zakresie sposobu odżywiania i suplementacji osób aktywnych fizycznie. Studenci zyskują wiedzę o nowoczesnych suplementach diety, a także o konsekwencjach związanych ze stosowaniem nielegalnych wspomagaczy.

W przyszłości planujemy utworzenie kolejnych kierunków studiów podyplomowych. Już w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić absolwentów szkół wyższych na studia z zakresu Dziennikarstwa sportowego. To oferta skierowana do osób, które są zainteresowane pracą w redakcjach radiowych, prasowych, telewizyjnych albo internetowych.

Kontakt

Uniwersytet Kultury Fizycznej i Sportu

  • Warszawa ul.Morska 329
  • Email:biuro@ukfis.pl
  • Telefon: +48 951 603 6035